Koncert kolęd

“Jest taki dzień
Tylko jeden raz do roku
Dzień, zwykły dzień
Który liczy się od zmroku


Jest taki dzień
Gdy jesteśmy wszyscy razem
Dzień, piękny dzień
Dziś nam rok go składa w darze”


Dla naszej szkoły 10.01.2020 roku był wyjątkowym wieczorem , bowiem odbył się koncert kolęd i pastorałek. Swą obecnością zaszczycili nas Zastępca Prezydenta Miasta- Krzysztof Lewandowski, Przewodnicząca Rady Miasta Zabrze pani Łucja Chrzęstek- Bar oraz Janina Kujawa przedstawiciel Wydziału Oświaty UM w Zabrzu.
W tym magicznym czasie uczniowie naszej szkoły przy akompaniamencie pani Katarzyny Kupiec odśpiewali pięknie kolędy, a także zagrali na wielu instrumentach: saksofonie, organach, oboju, skrzypcach . Był to cudownie tajemniczy i wzruszający wieczór. “W ciemnościach rodzi się wiara”.
Mamy nadzieję, że w blasku lampek zrodziła się w nas wszystkich refleksja na temat życia, nadzieja na każdy dzień, wiara w miłość i w drugiego człowieka. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy brali udział w tym ważnym dla nas wydarzeniu: rodzicom, nauczycielom, a w szczególności występującym dzieciom.