Szanowni Państwo,

Trwa rekrutacja do klasy pierwszej dzieci zamieszkujących w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w Zabrzu.

16 marca 2020 r.  rozpoczyna się również rekrutacja do oddziału dwujęzycznego na poziomie klasy siódmej na rok szkolny 2020/2021.

W związku z zaistniałą sytuacją – wprowadzenie stanu zagrożenia epidemiologicznego, proszę nie składać wniosków w formie papierowej w sekretariacie szkoły.

Wnioski proszę składać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sp7.zabrze.pl

Wniosek do pobrania ze strony internetowej szkoły.

Jeżeli złożenie wniosku drogą elektroniczną nie jest możliwe, można zawnioskować kandydaturę do oddziału dwujęzycznego  lub zgłosić wolę przyjęcia dziecka do klasy pierwszej telefonicznie pod numerem 32 271 19 74  lub przez Mobidziennik na konto Dyrektora Szkoły(tylko do oddziału dwujęzycznego).

Apeluję do Rodziców, Uczniów i wszystkich pracowników szkoły, by stosowali się  do przekazywanych na bieżąco zaleceń.

Przypominam, że zajęcia zawieszone są do dnia 25 marca 2020 roku.

Sabina Tatz,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego