Sukces naszej uczennicy

Chcielibyśmy z dumą poinformować, że uczennica naszej szkoły Michalina Tatarczuk zdobyła jedną z nagród w Międzynarodowym Konkursie: The 49th International Children’s Exhibition of Fine Arts Lidice (link: www.mdw-lidice.cz/en/current/)W dniu 09.09.2021 w miejscowości Lidice koło Pragi w Republice Czeskiej odbyła się ceremonia wręczenia nagród, w której Michalina wzięła udział. Tematem tegorocznej edycji konkursu był „Robot i sztuczna inteligencja”, oceniono ponad 11 200 prac z 72 krajów i przyznano 156 nagród głównych w różnych kategoriach artystycznych i wiekowych.Michalina w konkursie reprezentowała Klub Pastel z Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, w którym od kilku lat ma dodatkowe zajęcia plastyczne. (Link do pracy i wyniku: www.mdvv-lidice.cz/en/current/exhibits/europe/35/)

Gratulujemy Michalinie talentu a rodzicom tak uzdolnionej pociechy 🙂