Jubileusz 40lecia Szkoły

🎉Dzisiaj, 28 listopada 2023 roku, obchodzimy niesamowitą, wzruszającą rocznicę – Jubileusz 40lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego! 🏫🎉

Z dumą wspominamy ten 40 lat pełnych wyjątkowych chwil, nauki i przyjaźni. Z tej okazji dołączyli liczni zaproszeni goście, a w szczególności ucieszyła nas obecność Pani Małgorzaty Mańki Szulik, Prezydent Miasta Zabrze.

To nie tylko Jubileusz Szkoły, to także świadectwo pasji, zaangażowania i poświęcenia wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców. Niech te chwile wzruszeń i dumy pozostaną z nami na długo, inspirując do dalszych sukcesów!

Wspólnie przeżywaliśmy wspomnienia, śmiech i wzruszenia. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przez te lata tworzyli tę niezwykłą społeczność edukacyjną.

Post powstał przy współpracy reklamowej z @cukierenkaLovecake, @cukierniaBabeczkazcukrem, @InSolutions.